O nás

Angličtinu v Kamenici vyučujeme od roku 2014, kdy jsme zde otevřeli první kurzy Helen Doron English pro děti. Angličtina je v našem životě velice důležitým komunikačním nástrojem. Výuka angličtiny nás baví, využívané metodologie jsou efektivní a zábavné, počty studentů a zájem o angličtinu od nás zaznamenal veliký skok kupředu. Angličtinu Helen Doron vyučujeme již nejen v Kamenici, ale i v Jesenici a v Dolních Břežanech. Pořádáme akce a tábory pro děti.

Lektoři

Lenka Šůnová

Lenka má na starosti vedení jazykové školy. Vystudovala a pracovala v USA. Je manažerkou výukového centra Helen Doron English v Kamenici, Jesenici a Dolních Břežanech. Angličtinu vyučuje v Kamenici od roku 2014 a je certifikovanou lektorkou HDE. 

Michaela Ferančíková

Míša je certifikovaná lektorka angličtiny Helen Doron a anglického klubíku Little Pebble. Také vyučuje angličtinu pro dospělé (skupiny i individuální konverzace). Mezi její certifikace patří i TEFL (mezinárodní učitelská zkouška z AJ). Bývalý vrcholový sportovec. Dlouholetý pobyt v USA.

Kristína Brázdová

Kristína je certifikovaná lektorka angličtiny Helen Doron a vystudovaná pedagožka s aprobací pro 2.stupeň ZŚ. Specializuje se na výuku pro starší děti.  Bývalý vrcholový sportovec. Dlouholetý pobyt v USA.

Věra Skalská

Věra je certifikovanou lektorkou angličtiny Helen Doron a dlouhá léta učila v HDE Říčany, kde zároveň pracovala i jako marketingová ředitelka centra Na Fialce. Nyní nejen vyučuje děti angličtinu, ale pracuje i jako marketingová specialistka všech sdružených organizací. Má za sebou dlouholetý pobyt v Anglii.

Markéta Zbořilová

Certifikovná lektorka Helen Doron English.