Angličtina pro děti Helen Doron

Kurzy

O výuce

Angličtina pro děti od 3 měsíců do 19 let. Unikátní metodologie, skvělé materiály, školení lektoři. Zábavné učení, které funguje! www.helendoron.cz/kamenice

Cena

45 min/ 240 Kč
55 min/ 290 Kč
90 min/ 480 Kč

Kde učíme

Kamenice (RC Kameňáček)
Jesenice (MC Pohádka)
Dolní Břežany (Agentura Lepší Známky)

Helen Doron Metodologie

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky programu výuky angličtiny Helen Doron English.

Proč Helen Doron? Protože naše výukové programy jsou nejlepší ve své kategorii, jsou vyvíjeny zkušenými odborníky v anglickém jazyce a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli.

Efektivní výuka angličtiny pro děti = Helen Doron – dětská angličtina. Helen Doron používá unikátní programy a postupy, díky kterým jsou kurzy angličtiny pro děti velmi interaktivní, a děti tak výuka baví.

Školy Helen Doron English organizují pravidelně od roku 2013 zkoušky Cambridge English. Příprava na zkoušky je součástí kurzů HDE.

Rozvrh kurzů Helen Doron English

Rozvrh pro rok 2020/21 připravujeme

Školky

O výuce

Program Didi the Dragon a Polly the Collie je v současnosti tím nejefektivnějším vzdělávacím programem pro předškolní stupeň. Didi a Polly jsou hlavní postavy v kurzu angličtiny pro děti od jeslí po školku. Tento unikátní učební komplet byl navržen experty tak, aby předal dětem od 2 do 7 let základy anglického jazyka formou písniček, tance, pohádek a her. Kvalifikovaní učitelé, speciálně školeni pro tuto vyučovací metodu, děti zaměstnávají a motivují pomocí legrace a kladné zpětné vazby.

Cena

110 Kč/45 min

Kde a kdy učíme

MŠ Kamenice

Každé pondělí 15:00 – 15:45

Klubík

O výuce

Anglický dopolední klubík Little Pebble pro děti (1,5 – 5 let). Dopolední program od 8:30 do 12:15 vedený převážně v anglickém jazyce, hudební, výtvarné a pohybové aktivity. V rámci programu i hodina angličtiny Helen Doron, svačinka a pobyt venku. Hlavní lektorkou je Míša Ferančíková.

Cena

430 Kč za dopoledne (hradí se pololetně)

Kde a kdy učíme

Učíme v RC Kameňáček, z.s.

Každý pátek: 8:30 – 12:15